Paslaugos

Greitas ir kokybiškas automobilių stiklų keitimas Priekinio stiklo keitimas kainaGreitas ir kokybiškas automobilių stiklų keitimas Priekinio stiklo keitimas kaina

Prekyba automobilių stiklais

Mūsų parduodami, bei montuojami stiklai yra aukščiausios kokybės, tiekiami tiesiai iš gamintojų visame pasaulyje. Visi stiklai yra sertifikuoti ir atitinka visus gamintojų standartus.

Mūsų patyręs kolektyvas, kokybiškai ir patikimai atliks Jūsų automobilio stiklo montavimo darbus. Po kelių valandų vėl būsite kelyje!

Stiklo įtrūkimus rekomenduojame stabdyti, nes automobiliui judant, vibruojant jo kėbului, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai stiklą veikia įvairūs fizikiniai veiksniai.

Tamsinti stiklai ne tik pagerina automobilio išvaizdą, tačiau ir apsunkina ilgapirščių darbą, bei suteikia daugiau privatumo automobilyje.

Mes vykdome draudiminių įvykių administravimą ir visapusišką padarytų nuostolių nustatymą, jų šalinimą, bei sureguliuojame kompensavimą.

Likite namuose ar darbe, o automobilio stiklų, žibintų, veidrodėlių pažeidimų remontu ar keitimu pasirūpinsime mes.

Nauji auto stiklai Automobiliu stiklai kaina  Automobiliu stiklai kaunasNauji auto stiklai Automobiliu stiklai kaina  Automobiliu stiklai kaunas
automobilių stiklų įdaužų remontasautomobilių stiklų įdaužų remontas
Automobilių stiklų tamsinimasAutomobilių stiklų tamsinimas
Mobilus automobilių stiklų servisasMobilus automobilių stiklų servisas
draudiminių įvykių tvarkymasdraudiminių įvykių tvarkymas

Stiklo įdaužų remontas

Greitas ir kokybiškas keitimas

Mobilusis servisas

Stiklų tamsinimas

Draudiminiai įvykiai